Agencja Celna ATM


Idź do treści

O firmieAgencja Celna ATM z siedzibą w Białej Podlaskiej,

ul. Północna 21 (przy Urzędzie Celnym) specjalizuje się w kompleksowej obsłudze celnej przedsiębiorstw dokonujących obrotu towarowego z zagranicą.
Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem w dokonywaniu odpraw celnych gwarantuje wysoki poziom oferowanych usług, co znajduje odzwierciedlenie w zadowoleniu i zaufaniu naszych Klientów.
Jesteśmy elastyczni, a nasza oferta skrojona jest na miarę i ukierunkowana na określone potrzeby każdej firmy, ponieważ każdą firmę traktujemy indywidualnie.
Wszelkie usługi z zakresu obsługi celnej świadczymy w sposób kompleksowy i profesjonalny, a powierzenie nam odpraw celnych i innych obowiązków z nimi związanych pozwoli Państwu obniżyć koszty i skoncentrować się na podstawowej działalności Państwa firmy. Gwarantujemy rzetelność i odpowiedzialność w prowadzeniu spraw naszych Klientów. Zaskoczymy Państwa szybkością działania i atrakcyjnymi cenami!

agencja celna atm, agencja celna biała podlaska, atm, agencja atm, odprawa celna, odprawy celne, cmr, sad, agencje celne, agencje celne Biała Podlaska, obsługa celna


Powrót do treści | Wróć do menu głównego